Адаптивна верстка і SEO-просування

SEO вважається на сьогоднішній момент одним із найбільш продуктивних способів просування сайтів в Інтернеті, при цьому оптимізованим не тільки під стаціонарні комп’ютери, але і під роботу з мобільними пристроями. Для цього була розроблена адаптивна верстка.

Адаптується лендінг вважається універсальним, тому що завдяки такому дизайну забезпечується коректне відображення на будь-яких гаджетах, стаціонарних і переносних. Підстроюється дизайн робить веб-сторінку максимально читабельною і зручною для сприйняття користувачами, незалежно від дозволу і розміру пристроїв, використовуваних для перегляду.

Гнучкістю web-ресурсу називається вміння пристосовуватися і відображатися на дисплеях без втрати інформативності і комфорту. При цьому відвідувач не робить ніяких додаткових дій (не змінює розмір, не прокручує картинку за допомогою скролл-стрічки і т. д.).

Облік адаптивності пошуковими системами
Пошуковики позитивно ставляться до підлаштовуються сайтів і використовують ряд критеріїв для оцінки адаптивності при перегляді на різних пристроях. На першому місці в спробах спростити користування інтернетом власникам будь-яких гаджетів глобальна пошукова система Google, яка зазначає гнучкі web-ресурси при відвідуванні пошуковика з планшета або смартфона спеціальною позначкою mobile-friendly. Другий по відвідуваності пошуковик Яндекс також використовує алгоритм, що виділяє веб-ресурси з гнучкими і мобільними версіями для користувачів, що виходять в мережу з портативних гаджетів.
Але не плутайте чуйний (або “гумовий”) веб-дизайн з адаптивним — у першому разі сторінка просто звужується до розмірів екрана відвідувача, з-за чого більшість користувачів не можуть прочитати текст, переглянути фото або натиснути на кнопки, і просто збільшують вручну цікаву для них інформацію; у другому випадку вона підлаштовується, приймаючи структурний вигляд, що підходить під певний гаджет, в результаті частина блоків ховається, змінює своє розташування або навіть видозмінюється повністю.

Спонсором даної публікації є R&K Agency – компанія лідер у сфері SEO оптимізації та SEO – просування. Найкраща якість та доступні ціни, обирайте професіоналів.