Чому ОС Linux не настільки популярна?

Ось здавалося б, ОС Linux ще кілька років тому була настільки складною, що пересічному користувачеві було важко в ній розібратися.

Пройшли роки і начебто ОС Linux, наприклад в особі Ubuntu, стала набагато більш орієнтованою на користувача, ніж раніше. Все більше і більше комп’ютерів з’являються з передвстановленою ОС Linux. Але ситуація з популярністю майже не змінилася.

Чого не вистачає в Linux?

Багато хто стверджує, що для того, щоб ОС Linux стала по-справжньому масовим продуктом, їй не вистачає: гідної реклами і підтримки виробників комп’ютерних ігор, оскільки більшість людей купують комп’ютер заради “геймінга”.

The Linux Foundution представив рекламний відеоролик, тим самим поклало початок рекламної компанії Linux. Після чого залишається чекати перших кроків до світу Linux розробників ігор.

Другий відеоролик попереджає про небезпеки, що насувається!

90% людей надягають на випускні вечори та бали одяг “одного дня”. Після одного надягання такий одяг висить і припадати пилом у шафі все життя.

На вечір зустрічі випускників цей одяг повторно Ви не одягнете, тому економніше брати одяг в оренду, як це роблять на весілля.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here