Установка LAMP сервера на робочому комп’ютері буває гарною підмогою для розробника у налагодженні різних WEB-сервісів. Установка LAMP сервера включає в себе установку Apache, PHP і MySQL. Це просте керівництво допоможе з легкістю встановити зв’язки програм Apache+PHP+MySQL.

Це керівництво є короткою версією керівництва, наведеного на форумі Ubuntu і адаптованого під установку на Desktop-комп’ютері, в якості тестової майданчику.

Проста установка LAMP сервер (Apache+PHP+MySQL) на Linux Ubuntu:

 • Встановлюємо сервер MySQL:
  # sudo apt-get install mysql-server, mysql-client libmysqlclient15-dev

  В ході установки Вас попросять ввести пароль адміністратора сервера Mysql (root). Ця обліковий запис відноситься тільки до сервера MySQL, тому пароль не повинен співпадати з паролем root ОС.

 • Перезавантажуємо MySQL сервер:
  # sudo /etc/init.d/mysql restart
 • Встановлюємо Apache і додаткові бібліотеки до нього:
  # sudo apt-get install apache2 apache2-doc apache2-mpm-prefork apache2-utils libexpat1 ssl-cert
 • Встановлюємо PHP 5:
  # sudo apt-get install libapache2-mod-php5 libapache2-mod-ruby php5 php5-common php5-curl php5-dev php5-gd php5-idn php-pear php5-imagick php5-imap php5-mcrypt php5-memcache php5-mhash php5-ming php5-mysql php5-pspell php5-recode php5-snmp php5-sqlite php5-tidy php5-xmlrpc php5-xsl
 • Перезавантажуємо Apache:
  # sudo /etc/init.d/apache2 force-reload
 • Встановлюємо графічну оболонку для MySQL сервера, яка зробить зручніше роботу з базами даних і системної консоллю MySQL:
  # sudo apt-get install mysql-admin mysql-query-browser
 • В результаті ми отримуємо готовий LAMP сервер на робочому комп’ютері з ОС Ubuntu.

  А взагалі від роботи потрібно відпочивати. Приміром, подорож дуже добре позначається на самопочутті і допомагає набратися сил для подальшої роботи. На відпочинок в хургаді ціни кусаються, тому можна просто поїхати в село до бабусі, розтягнути намет у дворі і пожити тиждень-іншу. Після такого відпочинку Вам ніяке подорож вже буде не потрібно.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here