Кількість підключень до комп’ютера в ОС Windows XP обмежена. З-за цього до комп’ютера може одночасно підключитися тільки задану кількість користувачів. В Windows XP Professional кількість підключень до комп’ютера дорівнює 10, а в Windows XP Home кількість підключень всього 5. Застосування такого комп’ютера в локальній мережі підприємства суттєво обмежена.

Кількість підключень в Windows XP можна досить просто збільшити.

Збільшення кількості підключень в операційній системі Windows XP порушує умови ліцензійної угоди і автоматично анулює ліцензію. Але виявити таке втручання в ОС на практиці досить складно.

Збільшити кількість підключень в Windows XP можна чудовою консольної програмою EvID4226Patch, в якій можна вказати потрібну Вам кількість підключень. Офіційний сайт програми http://www.lvllord.de.

Ця програма створює новий файл TCPIP.SYS із зазначеною кількістю підключень і підміняє його в ОС. При бажанні стандартний файл можна повернути повторною установкою програми.

Завантажуємо EvID4226Patch з сайту розробника або з сайту ITShaman (пріоритетніше завантаження з сайту розробника).

Також існує російський аналог цієї програми – Half-open limit fix (patch) для Windows, яка володіє графічним інтерфейсом, наявністю російської мови.

Користуватися цими програмами не складе ніяких труднощів навіть у несильно просунутого користувача. Це так само легко як встановити драйвери для Windows 7 на відеокарту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here