Продаж нерухомості через УУБ

Українська універсальна фондова біржа знаходиться на ринку з 1997 року. Представлена компанія бере активну участь у реформуванні економіки країни. З 2016 року він став офіційною платформою продажів на Prozorro. Ця компанія працює у сфері відкритих торгів. Тут вона впевнено займає лідируючі позиції. Зараз рівно п’яту частину всіх продажів представляє українська універсальна біржа.

Продаж арештованого майна банків в системі Прозорро.Продажі

Банкрутство – це актив, придбаний або конфіскований як погашення позики. Згодом це майно має бути продане. Для цього була використана система фізичного аукціону. Вони бажали фізичної присутності сторін, закриття, нерозголошення результатів та обмеженого доступу до участі. Це ускладнило розуміння всієї системи та могло призвести до шахрайства та не гарантувало повернення депозитів. Тому Кабмін схвалив продаж

Сучасний формат отримання державного замовлення

Система торгів на порталі Прозорро може вас зацікавити тим фактом, що саме тут перед вами будуть відкриватися цілковито нові можливості у плані пошуку серйозних замовлень. Якщо вас цікавить сектор саме державних замовлень, то насправді тут можна відкрити для себе непогані результати. Проте перш за все вам варто проаналізувати систему електронних аукціонів та зробити висновки стосовно

Продаж державного майна в Прозорро

Існує величезна кількість проектів, в яких проводяться різні операції купівлі-продажу. Але не так давно з’явилася платформа, на якій ви можете легально придбати державне майно чи інші активи. Усі транзакції здійснюються законно, чітко та прозоро. Цей проект можна знайти на веб-сайті https://www.ueex.com.ua/. Основною та основною платформою Prozorro є Універсальна біржа України. За допомогою цих активних посилань

Picasa – менеджер фотографій від Google

Picasa – це програма, яка допомагає людині впорядкувати свою колекцію фотографій. У програмі Picasa є все, що потрібно для повсякденної роботи з фотографіями. Крім зручного каталогізатора фотографій, Picasa має набір функцій, які дозволяють легко відредагувати фотографію і з такою ж легкістю вивести її на друк.

Цикли в Oracle

В наш час бази даних використовуються скрізь: у бухгалтерії, в бібліотеці, на складі. А найбільшим постачальником програмного забезпечення для обробки інформації є компанія Oracle. Стандартний мова структурованих запитів SQL не підтримує цикли, але дуже часто, для формування звітів, наприклад, без циклів не обійтися. Тому корпорація Oracle створила розширення цієї мови – PL/SQL.

Компютер = сервер?

На сьогоднішній день жодна людина не уявляє свого життя без високих технологій. Комп’ютерна техніка не стоїть на місці і розвивається з кожним днем. Спочатку комп’ютери перетворювалися з громіздких багатотонних машин у більш мініатюрні, а паралельно з цим старанно набирала обертів процес розвитку мобільних технологій.

GoogleEarth — 3D-модель планети Земля

Google Earth — це супутникові фотографії всієї поверхні нашої планети, які представлені у вигляді глобуса. З допомогою цього проекту від Google можна не виходячи з дому віртуально відвідати різні куточки нашої планети. Так само крім планети Земля є фотографії планети Марс і зоряного неба.

Як встановити KDE в Ubuntu

Операційна система Ubuntu умовно складається з: системного ядра (Linux), графічного сервера (X Window Server) і графічного оточення (Gnome, KDE, Xfce і т. д.). Остання складова ОС Ubuntu є тим робочим столом, в якому ми звикли працювати. І його дуже легко змінити.