Swiftfox – швидка модифікація Firefox для Linux

Swiftfox – це модифікація всіма улюбленого Firefox, розробляється ентузіастом Джейсоном Хальме. Збірка Swiftfox, на думку автора, володіє більш високою швидкістю роботи і меншим споживанням системних ресурсів. Цей ефект досягається за рахунок “екстремального оптимізацією” під різні процесори. У підключається репозиторії присутні кілька пакетом Swiftfox під різні процесори.

Антивірус Avast! для Linux

Практично всі знають, що для операційної системи Linux не потрібно встановлювати антивірус, так як в ній реалізовано жорстке розмежування права доступу до файлової системи і всієї збереженої інформації. Серйозних вірусів, що руйнують ОС Linux, не існує.

Skype – клієнт для IP-телефонії

Для голосового та відео спілкування більшість користувачів Інтернет звикли використовувати Skype. Skype – це VoIP-клієнт для безкоштовної IP-телефонії. За допомогою Skype Ви можете комфортно спілкуватися з людьми без допомоги стаціонарного телефону. Даний клієнт може працювати у всіх популярних ОС.

Команда mount в Linux або все про монтування розділів, дисків, образів ISO і SMB ресурсів.

Якщо Вам потрібно підключити/примонтувати жорсткий диск з файловою системою NTFS або ext2, ext3 до комп’ютера на базі операційної системи Linux, то Ви читаєте правильну статтю.

XSane – сканування зображень в Linux

Для роботи зі сканером в ОС Linux є чудова графічна програма оболонка для Sane – XSane. Зв’язка пакетів Sane і XSane допоможе відсканувати зображення або негатив плівки на Вашому сканері. Підтримується пакетне сканування в «автоматичному» режимі (мінімальне натискання кнопок).

Розпізнавання тексту в Linux Ubuntu з допомогою CuneiForm + YAGF

Розпізнавання тексту в ОС Linux доступна будь-якому користувачеві. Щоб з легкістю розпізнати текст в операційній системі Linux є OCR-система CuneiForm, яка служить для перетворення графічних файлів в редагований текст. CuneiForm працює тільки з консолі, що істотно обмежує коло людей, які можуть використовувати дану програму.

Кодеки для Ubuntu або підключення репозиторію Medibuntu

Medibuntu — це додатковий, неофіційний репозиторій ОС Ubuntu. Medibuntu включає в себе пакети, які з юридичних причин не включені в офіційний дистрибутив. До таких пакетів відносяться комерційні відео – і аудіокодеки, Skype, GoogleEarth, Acrobat Reader, Gizmo, realplayer і т. д.