Українська універсальна фондова біржа знаходиться на ринку з 1997 року. Представлена компанія бере активну участь у реформуванні економіки країни. З 2016 року він став офіційною платформою продажів на Prozorro. Ця компанія працює у сфері відкритих торгів. Тут вона впевнено займає лідируючі позиції. Зараз рівно п’яту частину всіх продажів представляє українська універсальна біржа.

Якщо ви зареєструєтесь на замінених порталах, покупець може отримати дуже простий інструмент для публічних торгів та високий рівень обслуговування. Він пропонує персонального менеджера, який відповість на всі питання, завдяки чудовій підготовці та професіоналізму. Він зможе допомогти вам із заявкою та загадати деякі професійні поради, які, безсумнівно, допоможуть вам.

Ця платформа заслужила свою довіру чесністю та відкритістю. Тому багато бізнесменів вирішили віддати йому перевагу. Продаж вилучених товарів на цій платформі стає зрозумілим, доступним та простим товаром. Все, чого раніше не могли дозволити собі населення та бізнесмени, тепер можна зробити на українському порталі універсальної біржі. Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/ekspertnaya-otsenka-nedvizhimosti-v-kieve/.

Хто може робити ставки?

Щоб стати учасником, ви повинні зареєструватися на веб-сайті UUB. Щоб продати, необхідно володіти державним майном або його частиною. Після цього подається заявка, яка розглядається і товар продається на аукціоні в режимі реального часу. Перемагає той, хто подарує найбільше товарів.

Щоб стати покупцем, вам слід зареєструватися та вибрати аукціон, в якому ви бажаєте взяти участь. Все абсолютно чесно та відкрито. Навіть у дискваліфікованих користувачів немає питань щодо роботи, оскільки будь-яке рішення обґрунтоване законом.

Спочатку до такого веб-сайту ставились з великою обережністю, але він уже зарекомендував себе як відкрита, чесна та легальна платформа для здійснення операцій з купівлі-продажу майна.