Наявність онлайн формату аукціонів – це чудова можливість для фізичних та юридичних обличь зекономити свої кошти. Це також стосується і окремих підприємств та організацій, які можуть бути зацікавлені в придбанні певних об’єктів або транспортних засобів. В даному випадку, мова йде про нерухомість. Цей напрямок в системі ПроЗорро з’явився вже досить давно і все ще користується величезним попитом. 

Ви можете скористатися електронним майданчиком УУБ і особисто впевнитися в тому, що там представлений величезний перелік нерухомості. Відповідно, ви завжди маєте можливість спробувати свої сили та подати заявку на участь в таких торгах. Важливо зазначити, що перед подачею заявки варто впевнитися в тому, що ви маєте достатньо фінансів для того, щоб виконати умови договору.

Класифікація типів житла в системі ПроЗорро. Продажі

Ще раз нагадаємо, що самі торги проходять не конкретно в системі ПроЗорро, а на акредитованих електронних майданчиках. Ви можете дізнатися більше про те, як працює дана система, перейшовши на сайт megasale.com.ua.

Що стосується конкретної класифікації нерухомості на онлайн-аукціонах, то тут варто відзначати відразу три категорії:

  • Ріелтори та відповідні компанії – зазвичай, мова йде про квартиру й виставляється вона лише одна. В крайньому випадку їх може бути декілька, але це досить рідке явище;
  • Муніциплаьна влада – мова йде про ті об’єкти нерухомості, які з самого початку належать не конкретним фізичним особам, а державі. Відповідно, щоб реалізувати подібне майно, воно виставляється на аукціони, де учасники мають реальну змогу в рівні боротьбі поборотися за можливість придбати подібний об’єкт;
  • Банківські установи – мова йде про те майно, по якому не була повністю сплачена повна сума. Тобто, мова йде про те майно, яке було відібрано через несплату коштів або ж по будь-яким іншим причинам, які відповідають діючим законам України.

Важливою умовою є той момент, що на самих аукціонах повинно бути чітко прописано, до якого типу майна належить той чи інший лот. Це важливий пункт, так як не всі учасники готові купувати майно, яке було в когось відібране, або ж раніше належало державним установам.

В цілому, сам процес реалізації нерухомості через систему ProZorro. Sale та електронні майданчики – це досить просте та розповсюджене явище.